+86-020-37781645
ISUZU NHR NKR SHOCK GUMIJA 8941327271
video
ISUZU NHR NKR SHOCK GUMIJA 8941327271

ISUZU NHR NKR SHOCK GUMIJA 8941327271

Piemērojamie dzinēju modeļi: ISUZU NHR NKR
OE numurs: 8941327271
Rūpnīcas Nr.: 8-94132727-PT
ISUZU NHR NKR SHOCK GUMIJA
Nosūtīt pieprasījumu
Product Details ofISUZU NHR NKR SHOCK GUMIJA 8941327271

ISUZU NHR NKR SHOCK RUBBER ir ķermeņa daļa un ir piemērota NHR NKR modeļiem un 4JB1 dzinēju modeļiem. Produkta svars ir 0,02, un izmērs ir 3,8*3,8*2,1. Ja amortizatora gumija ir plīsusi, tā parasti radīs neparastu troksni un amortizatora eļļas noplūdi; ja amortizators ir bojāts, var rasties šādas kļūdas. Pirmkārt, no amortizatora izplūst eļļa, un parastajai amortizatora ārējai virsmai jābūt sausai un tīrai. Otrkārt, kad automašīna brauc pa bedrainiem ceļiem vai ātruma izciļņiem, noteikts ritenis rada "klikšķināšanas" skaņu. Treškārt, kad automašīna brauc līkumos, virsbūves sānsvere ir acīmredzami palielināta. Šobrīd jums ir jāmaina produkts, un jūs varat izvēlēties mūsu produktu.

 

Produkta informācija

Kvalitātes garantija: 6 mēneši

Faktiskais izmērs: 3,8*3,8*2,1

Izcelsmes vieta: ĶĪNA

Transportlīdzekļa modelis: ISUZU NHR NKR

Rūpnīcas numurs: 8-94132727-PT

Dzinēja modelis: 4JB1

Zīmola nosaukums: CHINA AFTERMAKET

Produkta nosaukums: ISUZU NHR NKR SHOCK RUBBER

OE numurs: 8941327271

 

Rūpnīcas numurs

Piemērojamie modeļi

Iepakojuma izmērs

8-94132727-PT

ISUZU NHR NKR

3.8*3.8*2.1

8941327271 ISUZU NHR SHOCK RUBBER 

Populāri tagi: isuzu nhr nkr trieciena gumija 8941327271, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, zema cena, OEM

Nosūtīt pieprasījumu

(0/10)

clearall