+86-020-37781645
MAZDA CX5 2WD 2.0L AUTO VĀRSTA FTB6-25-50XA FTR1-25-50XA
video
MAZDA CX5 2WD 2.0L AUTO VĀRSTA FTB6-25-50XA FTR1-25-50XA

MAZDA CX5 2WD 2.0L AUTO VĀRSTA FTB6-25-50XA FTR1-25-50XA

Piemērojamie dzinēju modeļi: MAZDA CX5 2WD 2.0L
OE numurs: FTB6-25-50XA
Rūpnīcas numurs: FTR1-25-50XA
MAZDA CX5 2WD 2.0L AUTO VĀRSTA
Nosūtīt pieprasījumu
Product Details ofMAZDA CX5 2WD 2.0L AUTO VĀRSTA FTB6-25-50XA FTR1-25-50XA
FTB6-25-50XA MAZDA CX5 CAR SHAFT

 

MAZDA CX5 2WD 2.0L AUTO VĀRSTA ir svarīgas sastāvdaļas, kas savieno transportlīdzekļa dzinēju un riteņus, pārraida jaudu un gultņa griezes momentu. Tie parasti ir izgatavoti no augstas kvalitātes-leģētā tērauda vai oglekļa tērauda, ​​lai nodrošinātu pietiekamu stingrību un izturību. Šiem materiāliem ir lieliska stiepes izturība un triecienizturība, kas ļauj tiem izturēt griezes momentu un vibrāciju, kas rodas, braucot lielā ātrumā, nodrošinot transportlīdzekļa stabilitāti un drošību. Asis braukšanas laikā veic būtisku transmisijas funkciju, pārnesot dzinēja jaudu uz riteņiem, lai virzītu transportlīdzekli uz priekšu. Tie arī pārraida griezes momentu stūrēšanas laikā, nodrošinot vienmērīgu stūrēšanu.

 

Produkta informācija
Kvalitātes garantija: 6 mēneši
Faktiskais izmērs: 130*5*10
Izcelsmes vieta: ĶĪNA
Transportlīdzekļa modelis: MAZDA CX5 2WD 2.0L
Rūpnīcas numurs: FTR1-25-50XA
Dzinēja modelis: MAZDA CX5 2WD 2.0L
Zīmola nosaukums: CHINA AFTERMAKET
Produkta nosaukums: MAZDA CX5 2WD 2.0L AUTO VĀRSTA
OE numurs: FTB6-25-50XA

 

Rūpnīcas numurs

Piemērojamie modeļi

Iepakojuma izmērs

FTR1-25-50XA

MAZDA CX5 2WD 2.0L

130*5*10

 

Populāri tagi: mazda cx5 2wd 2.0l auto vārpsta ftb6-25-50xa ftr1-25-50xa, Ķīna, piegādātāji, ražotāji, rūpnīca, pielāgota, vairumtirdzniecība, zema cena, OEM

Nosūtīt pieprasījumu

(0/10)

clearall